+421 918 994 093 (po-pi: 09:00-14:00)
BLU-RAY Film - X-men: Dark Phoenix

BLU-RAY X-men: Dark Phoenix

X-men: Dark Phoenix

X-men: Dark Phoenix

Kategorie:
BD4M ( 4K Bluray ) / akční / dobrodružný
Režie:
Hrají:
Délka:
114 Minut
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1, maďarský 5.1, poľský 5.1
Obraz:
16:9
Titulky:
české, anglické (pre nepočujúcich), nemecké, portugalské, poľské, ruské, holandské, nórske, fínske, dánske
Verze:

Dostupnost:
Vypredané..
Cena:
884 kč 857 kč

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich.

 

Bonusy:

• Vzestup Phoenixe: Z natáčení filmuDark Phoenix (5dílný dokument) • Komentář Simona Kinberga a Hutche Parkera• Vynechané scény s volitelným komentářem SimonaKinberga a Hutche Parkera


Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavní partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pi: 09:00-14:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk