+421 918 994 093 (po-pi: 8:00-13:00)


BLU-RAY Bobule kolekce 1.-3. 3BD

Bobule kolekce 1.-3. 3BD

Bobule + 2Bobule + 3Bobule

Kategorie:
kolekce / komedie / slovenský a český film
Hrají:
Délka:
284 Minut
ID:
10173874
Zvuk:
český 5.1
Obraz:
16:9
Titulky:
české (pre nepočujúcich), anglické
Verze:

Dostupnost:
Nie je skladom - dodávame do 7-30 dní.
Cena:
519 kč
Nákupem získáte 100 kreditů.

DVD kolekcia obsahuje:

1.Bobule:

Honza (Kryštof Hádek) je typický mestský flákač. Jeho kamoš Jirka (Lukáš Langmajer) je podvodníček, ktorý moc rozumu nenabral, ale má jednu skvelú vlastnosť. Vie geniálne oblbnúť ženy. Práve to obaja využívajú pri svojich podvodoch. Obchodujú s bytmi, autami a vôbec so všetkým, čo sa práve priženie k nim.Jedného dňa sa Honza dozvie, že jeho moravský dedo, ktorého dlho nevidel, je vážne chorý. Táto správa vytrhne Honzu zo týchto koľají a rozhodne sa splniť dedovi jeho životný sen. Zaistí mu dovolenku snov a aby to tušil, splní si tým aj svoj sen. Nájde to, čo dlho hľadal a po čom túžil.

2 Bobule:

2Bobule sú voľným pokračovaním úspešnej filmovej komédie Bobule, ktorá sa stala jedným z najúspešnejších filmov roku 2008 v Čechách aj na Slovensku.Jirka sa zapletie s mladou peknou dievčinou, ktorej otec (Jiří Krampol) má však o nápadníkoch svojej dcéry úplne iné predstavy…A tak Jirka radšej uteká za kamarátom Honzom na južnú Moravu. Honzo zatiaľ žije s Klárou (Tereza Voříšková) v dedkovom vinohrade. Ako vinár - začiatočník sa pokúša vypestovať vrchol vinárskeho umenia- slamové víno. Nie len, že čelí neúspechom, ale po nečakanom príchode kumpána Jirku sa jeho život obráti naruby. Jirkova slabosť pre ženy sa totiž doslova zvrhla v zápas o život.

3 Bobule:

Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)...

Hlavní partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pia: 08:00-13:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk