+421 918 994 093 (po-pi: 09:00-15:00)


BLU-RAY Pán prstenů filmová trilogie - Prodloužená a kinová verze 9BD (UHD)

Pán prstenů filmová trilogie - Prodloužená a kinová verze 9BD (UHD)

The Lord of the Rings: The Motion Picture Trilogy

Kategorie:
BD4M ( 4K Bluray ) / akční / dobrodružný
Režie:
Hrají:
Délka:
557 Minut
Zvuk:
anglický 5.1 DTS-HD, maďarský 5.1, thajský 5.1, ruský 5.1, portugalský 5.1, poľský 5.1, český 5.1 (kino verzia)
Obraz:
16:9
Titulky:
české

Dostupnost:
Na sklade - obvykle odesíláme do 24 hodín.
Cena:
2989 kč
Nákupem získáte 575 kreditů.

Kinová verze dabing, prodloužená titulky. Kino verze 1 disk, prodloužená 2 disky

Pán prsteňov - Spoločenstvo prsteňa:

S podporou neohroženého společenstva a přátel se skromný hobit FRODO vydává na dobrodružnou cestu s nanejvýš nebezpečným posláním, zničit legendární Jeden Prsten. Služebníci Temného pána SAURONA, který stvořil všechno zlo v prstenu, FRODA zběsile pronásledují. Kdyby pro SAURONA prsten znovu získali, pak by byla Středozem definitivně odsouzena k zániku. Epický příběh o boji dobra se zlem, o moci přátelství, osobní odvaze a oběti, získal čtyři ocenění Akademie a Vás přenese do světa nekonečné fantazie.

 

Pán prsteňov - Dve veže:

Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci začíná tam kde první skončil. Po smrti Boromira a rozpadu Společenstva se cesty jeho členů rozdělily. Hobbit Frodo se svým sluhou Samem putují s Prstenem do Mordoru a Aragorn s elfem Legolasem a trpaslíkem Gimlim se vydávají po stopě skřetů, aby osvobodili z jejich zajetí hobbity Smíška a Pippina. Mezitím však sílí moc temného pána Saurona, který se spojil se zrádným čarodějem Sarumanem a společně upínají všechny síly k získání Prstenu. Naše hrdiny tak čeká ještě dlouhé putování a mnohé nástrahy, než se jim podaří Prsten moci jednou provždy zničit.

 

Pán prsteňov -  Návrat kráľa:

Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?

Hlavní partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pi: 09:00-15:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk