+421 918 994 093 (po-pi: 09:00-15:00)


BLU-RAY Film - Jurský park 2: Ztracený svět

BLU-RAY Jurský park 2: Ztracený svět

Jurský park 2: Ztracený svět

The Lost World: Jurassic Park

Kategorie:
BD4M ( 4K Bluray ) / dobrodružný / sci - fi
Režie:
Hrají:
Délka:
123 Minut
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1, ruský 5.1, francúzsky 5.1, poľský 5.1
Obraz:
1.85:1, 16:9
Titulky:
české, anglické (pre nepočujúcich), poľské, ruské, čínske, francúzske, holandské, nórske, švédske, fínske, dánske, korejské

Dostupnost:
Nie je skladom - dodávame do 7-30 dní.
Cena:
884 kč 831 kč
Nákupem získáte 160 kreditů.

THE LOST WORLD: JURASSIC PARK (4K UHD BLU-RAY + BLU-RAY)

Když byl před čtyřmi lety zničen Jurský park, neznamenalo to definitivní konec dinosaurů. Celou dobu totiž existoval druhý utajený ostrov Isla Sorna, na kterém byli dinosauři pěstováni "v divoké přírodě", bez ohrad a dohledu, a odkud byli převáženi na Isla Nublar.

Nyní ale posádka výletní lodě nešťastnou náhodou druhý ostrov objevila a je nutno podniknout rozhodné kroky. Proto John Hammond (Richard Attenborough), duchovní otec původního parku, povolává Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a žádá ho, aby vedl novou výpravu, jejímž úkolem bude zdokumentovat život dinosaurů na Isla Sorna (zdá se, že jeho jedinou kvalifikací pro tuto náročnou práci je fakt, že už se jednou s dinosaury setkal a přežil to).

Navíc je shodou okolností na ostrově zoologická odbornice Sarah Hardingová (Julianne Moore), která byla Hammondem vyslána napřed a která má Malcolma částečně motivovat k účasti, protože byla jeho přítelkyní. Kromě toho s výpravou cestuje jako černý pasažér také Malcolmova dcerka. Záhy po doplutí na ostrov Malcolmův tým zjistí, že mají konkurenty: Hammondův zlý synovec Peter Ludlow (Arliss Howard) se vypravil na ostrov s mnohem početnějším a lépe vybaveným týmem (včetně profesionálních lovců), který má dinosaury odchytit a převézt do San Diega, kde mají být vystaveni v zoologické zahradě.

Ať už to dopadne jakkoliv, je jasné, že dinosauři budou mít co žrát...

 

BONUSY • Vynechané scény • Chris & Colin o natáčení “Světa” • Vítejte v Jurském světě • Dinosauři opět ožívají • Jurský svět: Neomezený přístup • Prohlídka inovačního centra s Chrisem Prattem

 

Hlavní partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pi: 09:00-15:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk